Katso uusimmat juhlavuoden tarjoukset! - Lue tarjouslehti tästä | Osallistu arvontaan ja voit voittaa sähkömaastopyörän!

Minimanin mainoslehtiMinimanin mainoslehti
Osallistu 40-vuotisjuhlavuoden liikuttavimpaan arvontaan – voita sähköpyörä!Osallistu 40-vuotisjuhlavuoden liikuttavimpaan arvontaan – voita sähköpyörä!
Kaikki normaalihintaiset Vallila-tuotteet -20%Kaikki normaalihintaiset Vallila-tuotteet -20%
Familon X Mieli -kampanjaFamilon X Mieli -kampanja
Familon Daydream peite ja tyynysetti -50%Familon Daydream peite ja tyynysetti -50%
Berga Miesten pitkät alushousut 6,95€/pktBerga Miesten pitkät alushousut 6,95€/pkt
Tefal halo-sarja -50%Tefal halo-sarja -50%
Alize Puffy more -langat 5,50€/kplAlize Puffy more -langat 5,50€/kpl
Philips LED-valoputket -30%Philips LED-valoputket -30%
Lumonite-otsavalaisimet Lumonite-otsavalaisimet
Olight-taskulamputOlight-taskulamput
Miyabi Sushi Kokkolan ja Seinäjoen MinimanissaMiyabi Sushi Kokkolan ja Seinäjoen Minimanissa
Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!
Minimani 40 vuottaMinimani 40 vuotta
MinihintaMinihinta
Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!
Aina nopeat toimitukset
Korkea tyytyväisyys
Laajat palvelut liikkeissämme

Suosittuja tuotemerkkejä

AarikkaAarikka
ArabiaArabia
DROPS DesignDROPS Design
FazerFazer
FinlaysonFinlayson
FiskarsFiskars
GardenaGardena
HackmanHackman
IittalaIittala
Ilves-maalitIlves-maalit
LEGOLEGO
IstexIstex
Luhta HomeLuhta Home
Loreal ParisLoreal Paris
LumeneLumene
MaybellineMaybelline
Noble HouseNoble House
NovitaNovita
OBH NordicaOBH Nordica
PhiliipsPhiliips
Philips HuePhilips Hue
RetkiRetki
ShellShell
SodastreamSodastream
VallilaVallila
VartaVarta
WaveWave
WilfaWilfa
Ladataan...